Prihlásiť
Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
Vitajte na novom fóre!
Máte skúsenosti z lesníctva, s ktorými sa chcete podeliť?
Zaujímajú Vás názory ostatných? Zapojte sa do Fóra o lese!
Všetkých tu vítame a tešíme sa na Vaše príspevky!
Nové príspevky môžu v tejto kategórii pridávať a komentovať iba registrovaní.

TÉMA: Lesy SR vykážu za minulý rok zisk viac než 14 mil. euro

Lesy SR vykážu za minulý rok zisk viac než 14 mil. euro 23.01.2022 10:30 #1

Pekný článok, len by ma zaujímalo kde sa stratia tieto nemalé peniaze, čo s toho bude mať živnostník v ťažbe, ktorý má najväčší podiel na tom to zisku. Už neexistujúci pán riaditeľ chce vyčleniť 4,6 mil. do lepšieho mzdového ohodnotenia výrobných úloh, ktoré boli dlhodobo podhodnotené, hraničiace s existenčnými problémami, táto veta ma zaujala najviac, tu by som chcel vedieť konkrétne, koho tým myslel, dobre sa sľubuje, keď viem že splniť to nemusím ja, ale ten čo príde po mne. Ďalej sa vyjadril, že zoštíhlil administratívu ŠP, tiež ťažko uveriteľné a keď aj, tak prečo práve museli dostať kopačky zamestnanci s čias socializmu, veď to boli ľudia pri ktorých sa dalo pracovať bez nezmyselnej súťaže o robotu, živnostníci boli ohodnotení podľa spravodlivých noriem, spravodlivým platom a keď sme taký spravodliví, prečo potom máme plný parlament ľudí zo socializmu, viď budhaj, ďalej som zvedavý, čo povedia naším nástupcom, ktorí sa budú zaujímať o prácu v lese, že musíte počkať moji milí, tu sa len tak hocikedy pracovať nedá, založte si živnosť, vybavte kopu nezmyselných dokladov a prihláste sa do súťaže o prácu, kto dá do obálky za robotu najnižšiu sumu a do korupčnej obálky najvyššiu sumu, ten môže robiť a nabrať státisíce kubíkov, aj keď nemá žiadnu techniku, krásne nadstavené, len čo je pravda. A ešte pred rozhodnutím pracovať ako živnostník v LH a hlavne u ŠL, sa Vám treba poriadne, ale skutočne poriadne, nie malou sumou zadlžiť, nech sa páči banky čakajú, na to sa nedá použiť iný výraz, než Hanba!
  • cerovsky
  • cerovsky-ov Avatar
  • Odhlásený
  • Nováčik
  • Príspevkov: 12
  • Karma: 0
Príspevky môžu pridávať registrovaní a prihlásení návštevníci
Moderátori: ekart

Naši partneri

Silvarium.cz DYAS.EU PEFC Slovakia Drevo burza

Fytofarm Merimex Pro Populo Poprad Slovenská lesnícka komora