Prihlásiť

Posledné miesta na zájazd na Elmia Wood, zľava pre študentov!

Už o tri týždne - v dňoch 7. až 10. júna 2017 – sa začína jeden z najväčších lesníckych veľtrhov na svete Elmia Wood - v bezprostrednej blízkosti švédskeho mesta Jönköping v obecných lesoch Bratteborgs Gård v okolí obce Vaggeryd. Nakladateľstvo Lesnická práce, ako oficiálny zástupca veľtrhu Elmia Wood pre Českú a Slovenskú republiku, organizuje rovnako ako v predošlých ročníkoch autobusové zájazdy.

Odchody autobusov s voľnými miestami sú BUS2 v stredu z Kostelce nad Černými lesy a z Prahy s návratom v sobotu dopoludnia a BUS3 vo štvrtok z Trenčína, s možnosťou nástupu v Brne a v Prahe a s návratom v nedeľu dopoludnia. Cena zájazdu je 9 900 Sk alebo 400 eur pre slovenských účastníkov. Zájazd je štvordňový a zahŕňa dopravu autobusom, trajekty, 1x ubytovanie s polpenziou, dvojdňový vstup a katalóg. Na mieste vás budeme čakať a vysvetlíme organizáciu celého veľtrhu, Upozorníme vás na českých obchodných zástupcov na niektorých stánkoch. Študentom lesníckych škôl ponúkame 20% zľavu, tj. Celý zájazd vo výške 8 000 Sk.

Viac informácií: Ing. Oto Lasák, email: lasak@lesprace.cz, +420 604 21 11 75.

Uzávierka prihlášok: 25. júna 2017.

Na veľtrh je prihlásených viac ako 500 firiem z 50 krajín sveta, ktoré sú pripravené predstaviť návštevníkom lesnícke výrobky, technológie a služby pre lesné hospodárstvo. Organizátori aj tento rok očakávajú vysokú účasť odbornej verejnosti. V roku 2013 sa počet návštevníkov vyšplhal na 50 tisíc. Viac informácií o veľtrhu sa dočítate tu.

Naposledy zmenené: piatok, 16 jún 2017 12:30
Prečítané: 1110
(0 hlasov)

Diskusie na serveri Lesmedium.sk zostáva prístupná pre všetkých čitateľov. Pre vkladanie príspevkov je nutná registrácia pomocou e-mailu. Pravidlá diskusií na Lesmedium.sk (Kódex diskutujúceho) a stručný návod ako sa registrovať nájdete tu .

Hlavné správy

Hľadajú dobré príklady z NATURA 2000

Hľadajú dobré príklady z NATURA 2000

O čom sa píše

Európska komisia prijíma návrhy na zrealizované príklady vynikajúceho manažmentu území európskej sústavy Natura 2000. Vybrané ocení.

Prečítajte si viac
Pri plánovaní ciest treba myslieť na migrujúcu zver

Pri plánovaní ciest treba myslieť na migrujúcu zver

O čom sa píše

WWF spája sily s odborníkmi z oblasti dopravy, priestorového plánovania a ochrany prírody z krajín karpatského regiónu, aby spoločne postupovali...

Prečítajte si viac
Odbory lákajú mladých

Odbory lákajú mladých

O čom sa píše

Odborový zväz Drevo, Lesy, Voda pripravil návrh aktivít (pre) mladých členov OZ DLV vo veku do 35 rokov.

Prečítajte si viac
Spracovanie kalamity zastavilo turistov

Spracovanie kalamity zastavilo turistov

O čom sa píše

Turistický chodník k Roháčskemu vodopádu je od stredy uzavretý pre spracovávanie lykožrútovej kalamity.

Prečítajte si viac

17°C

SR - aktuálne počasie

Oblačno

Vlhkosť: 63%

Vietor: 11.27 km/h

  • 25 Sep 2017 18°C 10°C
  • 26 Sep 2017 19°C 11°C

Naši partneri

Silvarium.cz DYAS.EU PEFC Slovakia Drevo burza LKT Trstena Fytofarm Merimex