Prihlásiť

Posledné miesta na zájazd na Elmia Wood, zľava pre študentov!

Už o tri týždne - v dňoch 7. až 10. júna 2017 – sa začína jeden z najväčších lesníckych veľtrhov na svete Elmia Wood - v bezprostrednej blízkosti švédskeho mesta Jönköping v obecných lesoch Bratteborgs Gård v okolí obce Vaggeryd. Nakladateľstvo Lesnická práce, ako oficiálny zástupca veľtrhu Elmia Wood pre Českú a Slovenskú republiku, organizuje rovnako ako v predošlých ročníkoch autobusové zájazdy.

Odchody autobusov s voľnými miestami sú BUS2 v stredu z Kostelce nad Černými lesy a z Prahy s návratom v sobotu dopoludnia a BUS3 vo štvrtok z Trenčína, s možnosťou nástupu v Brne a v Prahe a s návratom v nedeľu dopoludnia. Cena zájazdu je 9 900 Sk alebo 400 eur pre slovenských účastníkov. Zájazd je štvordňový a zahŕňa dopravu autobusom, trajekty, 1x ubytovanie s polpenziou, dvojdňový vstup a katalóg. Na mieste vás budeme čakať a vysvetlíme organizáciu celého veľtrhu, Upozorníme vás na českých obchodných zástupcov na niektorých stánkoch. Študentom lesníckych škôl ponúkame 20% zľavu, tj. Celý zájazd vo výške 8 000 Sk.

Viac informácií: Ing. Oto Lasák, email: lasak@lesprace.cz, +420 604 21 11 75.

Uzávierka prihlášok: 25. júna 2017.

Na veľtrh je prihlásených viac ako 500 firiem z 50 krajín sveta, ktoré sú pripravené predstaviť návštevníkom lesnícke výrobky, technológie a služby pre lesné hospodárstvo. Organizátori aj tento rok očakávajú vysokú účasť odbornej verejnosti. V roku 2013 sa počet návštevníkov vyšplhal na 50 tisíc. Viac informácií o veľtrhu sa dočítate tu.

Naposledy zmenené: piatok, 16 jún 2017 12:30
Prečítané: 1431
(0 hlasov)

Diskusie na serveri Lesmedium.sk zostáva prístupná pre všetkých čitateľov. Pre vkladanie príspevkov je nutná registrácia pomocou e-mailu. Pravidlá diskusií na Lesmedium.sk (Kódex diskutujúceho) a stručný návod ako sa registrovať nájdete tu .

Hlavné správy

Vzniká Inštitút pôdohospodárskej politiky

Vzniká Inštitút pôdohospodárskej politiky

O čom sa píše

Nový úrad bude pre ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka, vládu i verejnosť poskytovať analýzy a prognózy aj v oblasti lesníctva.

Prečítajte si viac
Stretli sa lesnícki manažéri zo Slovenska a z Česka

Stretli sa lesnícki manažéri zo Slovenska a z Česka

O čom sa píše

Na zámku v Křtinách pri Brne sa uskutočnilo pravidelné bilaterálne rokovanie najvyšších predstaviteľov pre oblasť lesného hospodárstva Českej republiky a...

Prečítajte si viac
Protestuje proti zavádzaniu verejnosti

Protestuje proti zavádzaniu verejnosti

O čom sa píše

Národné lesnícke centrum, ako odborná inštitúcia spájajúca lesnícku vedu, výskum, poradenstvo a vzdelávanie, protestuje proti zavádzaniu širokej verejnosti videom s...

Prečítajte si viac
Aktivita UNESCO je naša príležitosť

Aktivita UNESCO je naša príležitosť

O čom sa píše

Príďte v stredu 22. novembra na stretnutia s predstaviteľmi miestnych záujmových skupín v Uličskej doline. Je to doležité, vyzýva Únia regionálnych...

Prečítajte si viac

13°C

SR - aktuálne počasie

Přev.zataženo

Vlhkosť: 56%

Vietor: 11.27 km/h

  • 22 Nov 2017 13°C 5°C
  • 23 Nov 2017 8°C 3°C

Naši partneri

Silvarium.cz DYAS.EU PEFC Slovakia Drevo burza LKT Trstena Fytofarm Merimex