Prihlásiť

Posledné miesta na zájazd na Elmia Wood, zľava pre študentov!

Už o tri týždne - v dňoch 7. až 10. júna 2017 – sa začína jeden z najväčších lesníckych veľtrhov na svete Elmia Wood - v bezprostrednej blízkosti švédskeho mesta Jönköping v obecných lesoch Bratteborgs Gård v okolí obce Vaggeryd. Nakladateľstvo Lesnická práce, ako oficiálny zástupca veľtrhu Elmia Wood pre Českú a Slovenskú republiku, organizuje rovnako ako v predošlých ročníkoch autobusové zájazdy.

Odchody autobusov s voľnými miestami sú BUS2 v stredu z Kostelce nad Černými lesy a z Prahy s návratom v sobotu dopoludnia a BUS3 vo štvrtok z Trenčína, s možnosťou nástupu v Brne a v Prahe a s návratom v nedeľu dopoludnia. Cena zájazdu je 9 900 Sk alebo 400 eur pre slovenských účastníkov. Zájazd je štvordňový a zahŕňa dopravu autobusom, trajekty, 1x ubytovanie s polpenziou, dvojdňový vstup a katalóg. Na mieste vás budeme čakať a vysvetlíme organizáciu celého veľtrhu, Upozorníme vás na českých obchodných zástupcov na niektorých stánkoch. Študentom lesníckych škôl ponúkame 20% zľavu, tj. Celý zájazd vo výške 8 000 Sk.

Viac informácií: Ing. Oto Lasák, email: lasak@lesprace.cz, +420 604 21 11 75.

Uzávierka prihlášok: 25. júna 2017.

Na veľtrh je prihlásených viac ako 500 firiem z 50 krajín sveta, ktoré sú pripravené predstaviť návštevníkom lesnícke výrobky, technológie a služby pre lesné hospodárstvo. Organizátori aj tento rok očakávajú vysokú účasť odbornej verejnosti. V roku 2013 sa počet návštevníkov vyšplhal na 50 tisíc. Viac informácií o veľtrhu sa dočítate tu.

Naposledy zmenené: piatok, 16 jún 2017 12:30
Prečítané: 1725
(0 hlasov)

Diskusie na serveri Lesmedium.sk zostáva prístupná pre všetkých čitateľov. Pre vkladanie príspevkov je nutná registrácia pomocou e-mailu. Pravidlá diskusií na Lesmedium.sk (Kódex diskutujúceho) a stručný návod ako sa registrovať nájdete tu .

Hlavné správy

Mottom veľtrhu bude ochrana lesa hospodárením

Mottom veľtrhu bude ochrana lesa hospodárením

O čom sa píše

Od 8. do 12. apríla sa uskutočnia na brnenskom výstavisku poľnohospodárske a lesnícke veľtrhy TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA.

Prečítajte si viac
Štvornohí pomocníci lesníkov

Štvornohí pomocníci lesníkov

O čom sa píše

Na obnovu lesa zničeného požiarmi využívajú v Čile psy.

Prečítajte si viac
Do materských škôl ide Envirominimum

Do materských škôl ide Envirominimum

O čom sa píše

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR schválilo Slovenskej agentúre životného prostredia program kontinuálneho vzdelávania s názvom Envirominimum.

Prečítajte si viac
Vzácna osa v našich lesoch

Vzácna osa v našich lesoch

O čom sa píše

V podhorí Vihorlatských vrchov zaznamenali mimoriadny výskyt samotárskej osy Scolia hirta ssp.unifasciata, ktorá bola doteraz známa iba v Stredomorí.

Prečítajte si viac

0°C

SR - aktuálne počasie

Oblačno

Vlhkosť: 86%

Vietor: 11.27 km/h

  • 22 Feb 2018 3°C -1°C
  • 23 Feb 2018 1°C -1°C

Naši partneri

Silvarium.cz DYAS.EU PEFC Slovakia Drevo burza LKT Trstena Fytofarm Merimex