Prihlásiť

PEFC Fotosúťaž

Chceš vyhrať jednu z piatich cien a kvalifikovať sa do medzinárodnej súťaže o cenu medzinárodnej Rady PEFC? Zároveň chceš pomáhať zachovať svetové lesy? Zúčastni sa našej fotosúťaže Objavuj les, objavuj PEFC!

Fascinuje ťa les a rád fotíš? Zároveň chceš pomáhať zachovať svetové lesy? Zapoj sa do medzinárodnej fotosúťaže, ktorú pod názvom “Objavuj les, objavuj PEFC“, vyhlasuje združenie PEFC Slovensko v spolupráci s PEFC International. Svojou účasťou podporíš dobrú vec a zároveň máš možnosť získať hodnotné ceny. Stačí, ak zašleš svoje fotografie cez Facebook alebo webovú stránku súťaže „Objavuj les, objavuj PEFC“ v termíne od 22. apríla do 5. júna 2017, ktorý je svetovým dňom životného prostredia. Päť najlepších fotografií postupuje do medzinárodného kola do Ženevy, v ktorej sa súťaži o „Cenu PEFC fotograf roka 2017“.
Podrobné informácie a pravidlá súťaže nájdeš na webe "Objavuj les, objavuj PEFC“ http://www.pefc.photo/sk-sk
Naposledy zmenené: piatok, 16 jún 2017 12:30
Prečítané: 1716
(0 hlasov)

Diskusie na serveri Lesmedium.sk zostáva prístupná pre všetkých čitateľov. Pre vkladanie príspevkov je nutná registrácia pomocou e-mailu. Pravidlá diskusií na Lesmedium.sk (Kódex diskutujúceho) a stručný návod ako sa registrovať nájdete tu .

Hlavné správy

Mottom veľtrhu bude ochrana lesa hospodárením

Mottom veľtrhu bude ochrana lesa hospodárením

O čom sa píše

Od 8. do 12. apríla sa uskutočnia na brnenskom výstavisku poľnohospodárske a lesnícke veľtrhy TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA.

Prečítajte si viac
Štvornohí pomocníci lesníkov

Štvornohí pomocníci lesníkov

O čom sa píše

Na obnovu lesa zničeného požiarmi využívajú v Čile psy.

Prečítajte si viac
Do materských škôl ide Envirominimum

Do materských škôl ide Envirominimum

O čom sa píše

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR schválilo Slovenskej agentúre životného prostredia program kontinuálneho vzdelávania s názvom Envirominimum.

Prečítajte si viac
Vzácna osa v našich lesoch

Vzácna osa v našich lesoch

O čom sa píše

V podhorí Vihorlatských vrchov zaznamenali mimoriadny výskyt samotárskej osy Scolia hirta ssp.unifasciata, ktorá bola doteraz známa iba v Stredomorí.

Prečítajte si viac

0°C

SR - aktuálne počasie

Oblačno

Vlhkosť: 86%

Vietor: 11.27 km/h

  • 22 Feb 2018 3°C -1°C
  • 23 Feb 2018 1°C -1°C

Naši partneri

Silvarium.cz DYAS.EU PEFC Slovakia Drevo burza LKT Trstena Fytofarm Merimex